Haber Detayı
18 Ocak 2021 - Pazartesi 17:00 Bu haber 1410 kez okundu
 
BEYLİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN POLİS VE BEKÇİLERE JEST
Beylikdüzü Ülkü Ocakları mensupları, vatandaşın can ve mal güvenliği için gece gündüz çalışan emniyet güçlerini hava sıcaklıklarının eksiye düştüğü anlarda görev noktalarında ziyaret etti. Beylikdüzü Ülkü Ocakları üyeleri, soğuk havada görevlerini sürdüren polis ve bekçilere çorba ikram ederek jest yaptı.
GÜNCEL Haberi
BEYLİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN POLİS VE BEKÇİLERE JEST

Beylikdüzü Ülkü Ocakları üyeleri, ilçe genelinde kar, yağmur demeden görevlerini sürdüren emniyet güçlerine jest yaptı. İstanbul'da özellikle gece saatlerinde sıcaklığın eksi derecelere düştüğü Beylikdüzü genelinde görev yapan polis ve bekçileri ziyaret eden Beylikdüzü Ülkü Ocakları üyeleri, yanlarında getirdikleri çorbaları emniyet güçlerine ikram ettiler.

İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında görevinin başında olan polisler kadar, soğuk havada kesintisiz bir şekilde vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlayan bekçileri de unutmayan Beylikdüzü Ülkü Ocakları mensupları, "Polislerimiz, bekçilerimiz bizler için canlarını hiçe sayarak gece gündüz demeden çalışıyorlar. Bu jestle onları bir nebze sevindirebildiysek ne mutlu bizlere" ifadelerini kullandılar. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı