Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 10:30 Bu haber 769 kez okundu
 
BEYLİKDÜZÜ YAZ SPOR OKULLARI İÇİN KAYIT ZAMANI
15 branşta eğitimin verileceği ve yeteneklerin keşfedileceği Beylikdüzü Belediyesi yaz spor okulları 18 Haziran’da açılacak. Katılmak isteyen çocuk ve gençlerin en geç 31 Mayıs’a kadar kayıt yaptırması gerekiyor. “Engelsiz” kategorisindeyse; yüzme, cimnastik, masa tenisi, basketbol, taekwondo ve satranç alternatifleri var.
SPOR Haberi
BEYLİKDÜZÜ YAZ SPOR OKULLARI İÇİN KAYIT ZAMANI

 

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nce çocuklar ve gençler için 15 branşta düzenlenen ücretsiz yaz spor okullarına kayıtlar başlıyor. Online kayıt işlemi 21-24 Mayıs, şahsen başvurular ise 21-31 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Online işlemlerin 25-31 Mayıs tarihleri arasında onaylatılması gerekiyor. 15 farklı tesiste gerçekleşecek olan yaz spor okulları 18 Haziran’da açılacak ve 8 Ağustos’ta sona erecek.

YETENEKLER KEŞFEDİLECEK

Basketbol, voleybol, yüzme, cimnastik, Futbol (kız/erkek), masa tenisi, taekwondo, okçuluk, tenis, aikido, golf, izcilik, güreş, satranç ve çocuk zumbası eğitimin verileceği ve yeteneklerin ortaya çıkacağı kurslara katılmak için Beylikdüzü’nde oturmak yeterli. “Engelsiz” kategorisindeyse; yüzme, cimnastik, masa tenisi, basketbol, taekwondo ve satranç alternatifleri var.

KAYIT NOKTALARI

Kayıt adresleriyse şöyle: Beylicium AVM 2’inci kattaki Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Kavaklı Kapalı Yüzme Havuzu ve Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi ile “www.beylikduzu.istanbul”

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı