Haber Detayı
21 Ocak 2019 - Pazartesi 11:01 Bu haber 1301 kez okundu
 
ÜNİFORMA TASARIMINDA TEK İSİM: GİVİU İŞ ELBİSELERİ
İş elbiseleri denildiğinde ilk akla gelen ekipmanlar; iş tulumları, üniformalar, iş ayakkabıları, iş yelekleri ve baret-maske-gözlük gibi aksesuarlardır. Tüm bu argümanlar meslek grupları ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. İş alanınıza yönelik olarak endüstri sektörüne yönelik olan; iş tulumları, iş montları, pantolonlar, iş yelekleri t-shirt, sweatshirt, penye t-shirt, baskılı t-shirt, şapka gibi geniş bir iş elbisesi ürün yelpazesiyle Giviu.com sizleri karşılayacaktır.
EKONOMİ Haberi
ÜNİFORMA TASARIMINDA TEK İSİM: GİVİU İŞ ELBİSELERİ

İş elbiseleri denildiğinde ilk akla gelen ekipmanlar; iş tulumları, üniformalar, iş ayakkabıları, iş yelekleri ve baret-maske-gözlük gibi aksesuarlardır.  Tüm bu argümanlar meslek grupları ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. İş alanınıza yönelik olarak endüstri sektörüne yönelik olan; iş tulumları, iş montları, pantolonlar, iş yelekleri t-shirt, sweatshirt, penye t-shirt, baskılı t-shirt, şapka gibi geniş bir iş elbisesi ürün yelpazesiyle Giviu.com sizleri karşılayacaktır.

Her Fiyat Aralığında Endüstriyel İş Kıyafeti

İş elbiselerinde kullanılan materyaller elbette malzeme, dayanıklılık, kalite farklılıkları nedeniyle ucuz fiyatlardan daha pahalı fiyat skalasına göre sıralanmaktadır Giviu.com adresine geldiğinizdeyse dilediğiniz özellikleri taşıyan şık, modern ve son derece güvenlikli iş kıyafetlerini dilediğiniz fiyat aralığında ve dilediğiniz kalite standartlarında bulabilirsiniz.

Vizyonunuza Yönelik Sonsuz Çeşitlilikte İş Kıyafeti Ve Ekipman

Yanı sıra bere, şapka çeşitleri, personel kıyafeti, iş kıyafeti, iş giyim çeşitliliği, sonsuz bir form ve renk skala zenginliğindeki üniforma çeşitleri isteğe ve arzuya göre Giviu’da tasarlanmaktadır. Yanı sıra önlük, ceket, mont, kaban, pantolon, yelek, yelek, kollu/kolsuz/ şişme / baskılı yelek, gömlek,  bahçıvan tulum, askılı tulum, ikaz yeleği, reflektörlü yelek, polar ürünler, polar mont, polar sweat shirt, eldiven, eşofman, yağmurluk, ucuz yağmurluk, kullan at ürünler, baskılı yağmurluk çeşitleri, pvc yağmurluk modelleri, otel ve turistik işletmelere yönelik nakışlı – nakışsız, logolu havlu, baskılı – baskısız çanta gibi ürünleri de bu sayfalarda bulabilirsiniz. Yanı sıra bayanlar için tasarlanmış olan jile, etek, etek – ceket takımları, etek – pantolon modelleri yelek,  teknik tekstil ürünleri, sonsuz ürün çeşitliliğiyle sizi Giviu sayfalarında beklemekte.

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Cadde Gazetesi Editör: Emrah Öztürk
Yorumlar
Haber Yazılımı